اهمیت و کاربرد لینک بیلدینگ چیست؟

تکنیک لینک بیلدینگ,خرید لینک بیلدینگ

تفاوتی ندارد که اخیرا شما با مفهوم تکنیک لینک بیلدینگ آشنایی داشته باشید یا خیر، همچنین این موضوع که چندین مدت است شما ساخت لینک برای وب سایت تان را شروع کرده اید و به آن مشغول هستید. در ادامه مطلب با مطالعاتی می توانید اطلاعات مهمی را در این خصوص بیابید که به عنوان راهنما به شما کمک می کنند.

در حال حاضر لینک بیلدینگ و سئو‌ در سایت همواره در حال تغییر است و هر لینک با کیفیت در بالاترین درجه اهمیت قرار می گیرد. اگر شما در زمینه اینترنت و تجارت فعالیت می کنید در ابتدای کار باید به خوبی مفهوم لینک های باکیفیت را درک کنید و در تجارت خود آن ها را مورد استفاده قرار دهید. البته داشتن لینک های با کیفیت قانونی نیست که به زودی تغییر کند بلکه ممکن است مدت طولانی وجود داشته باشد.

تکنیک لینک بیلدینگ,خرید لینک بیلدینگ,تکنیک لینک بیلدینگ,

ساختار اولیه لینک بیلدینگ چگونه است؟

در ابتدای کار بهتر است برای این که اهمیت خرید لینک بیلدینگ را درک کنیم با ساختار ابتدایی آن آشنایی مختصری داشته باشید؛

– شروع تگ لینک

لینک علامت شروعی دارد که به آن تگ انکر نیز می گویند، به همین علت با حرفa شروع می شود، چنین علامتی تگ لینک را باز می کند و می تواند به موتورهای جستجو بگوید که در ادامه لینک به مکان دیگر وجود دارد.

– رجوع به مکان لینک

در این قسمت از خرید لینک بیلدینگ کلمه href و متنی درون گیومه به شما آدرس صفحه ای را که به آن لینک می شود را به شما نشان می دهد. البته این متن در هر زمانی بیانگر آدرس صفحه وب نیست و در برخی مواقع ممکن است آدرس یک فایل و یا عکس برای دانلود داخل گیومه برای شما قرار بگیرد، حتی در برخی مواقع آدرس با# همراه است. این امر لینک محلی را به شما نشان می دهد و شما را به صفحه ای که در آن قرار دارید هدایت می کند.

 

– متن قابل مشاهده لینک

شما در این قسمت از تکنیک لینک بیلدینگ شاهد متن کوتاهی خواهید بود، و افراد اگر قصد باز کردن لینک را دارند باید بر روی متن کلیک کنند. به طور کلی این نوشته با رنگ آبی یا خطی که زیر آن کشیده شده با دیگر متون قابل تمایز می باشد و کاربر این را می داند که باید بر روی متن کلیک کند.

خرید لینک بیلدینگ,تکنیک لینک بیلدینگ,خرید لینک بیلدینگ,

-تازگی و تجدید لینک

به طور کلی بعد از گذشت مدت زمان اندکی هر وسیله ای تازگی خود را از دست می دهد و کهنه می شود. در این میان لینک ها نیز از این قاعده به دور نیستند و امکان از دست دادن تازگی در آن ها وجود دارد. حتی ممکن است که یک سایت دیگر لینک جدیدی دریافت نکند. پس نکته مهم در این جا استراتژی بازاریابی اینترنتی است اول از همه باید بتوانید هرروز یک تکنیک لینک بیلدینگ جدید دریافت کنید و بتوانید علاوه بر آن لینک های قدیمی خود را دوباره احیا کنید، برای این که لینک های قدیمی تر را احیا کنید در زمانی که تولید محتوا انجام می دهید باید بتوانید مطالب جدیدی که تولید می شوند را به مطالب قدیمی لینک دهید.

دو دلیل برای استفاده از لینک بیلدینگ در موتورهای جستجو

– برای یافتن صفحات جدیدی از وب

– برای تصمیم گیری در مورد رتبه بندی سایت

هنگامی که وب سایت ها توسط موتورهای جستجوگر دنبال می شوند به راحتی می توانند محتوای سایت را استخراج کرده و به ایندکس خود اضافه کنند، در این حالت قادر به تصمیم گیری درباره کیفیت مناسب صفحه برای رتبه بندی واژگان کلیدی خواهند بود.

 

البته در رابطه با گوگل می توان گفت تنها به محتویات متن شما امتیاز داده نمی شود بلکه تعداد تاثیر لینک بیلدینگ در سئو همان لینک هایی است که دیگر سایت ها به شما می دهند و همچنین اعتبار آن ها نیز مهم و قابل توجه می باشد. اگر بخواهیم خلاصه تر برای تان بیان کنیم باید بگوییم که هرچه لینک های سایت های معتبر بیشتری به وب سایت شما اضافه گردد در موتورهای جستجو رتبه های بیشتری را دریافت خواهید کرد.

مزایای لینک بیلدینگ

– ارسال بازدید کننده به سایت خود

اگر در سایت های معتبر تکنیک لینک بیلدینگ خوبی داشته باشید موجب می شود بازدید سایت افزایش داشته باشد، ارزش لینک فقط برای سئو نیست بلکه برای جذب مشتری نیز کاربرد زیادی دارد.

تکنیک لینک بیلدینگ,خرید لینک بیلدینگ,تکنیک لینک بیلدینگ,

– برندسازی

اگر یک لینک بیلدینگ خوب در دسترس داشته باشید می تواند نام برند شما را توسعه دهد و به اعتبار شما در حوزه کاری تان کمک زیادی کند.

 

– برقراری ارتباط

در برخی مواقع لینک سازی این امکان را به شما می دهد تا با وبلاگ ها و سایت هایی که با تجارت شما مرتبط است آشنا شوید، نتیجه این آشنایی برای شما به دست آوردن لینکی با کیفیت و اعتبار کسب و کار شما خواهد بود. البته تاثیر لینک بیلدینگ در سئو بر هیچ کس پوشیده نیست و نمی توان اثرات مثبتی که می گذارد را نادیده گرفت.