سئو کلاه سفید چیست؟

آموزش سئو کلاه سفید,تکنیک های سئو کلاه سفید,سئو کلاه سفید

ما در این مقاله می خواهیم به بررسی تعریف کلی سئو کلاه سفید و آموزش سئو کلاه سفید بپردازیم پس اگر تا به حال آشنایی کامل با سئو و رنگ های مختلف آن که شامل سفید سیاه و خاکستری می باشند پیدا نکردید این مقاله می تواند برای شما بسیار کاربردی واقع شود.

تعریف کلی سئو کلاه سفید

بارها پیش آمده که مدیران سایت ها بنابر هر دلیلی از مسیر دستیابی به اهداف خود که پیشرفت سایت در رتبه بندی گوگل می باشد دور افتاده اند این افراد ممکن است خیلی سریع از تلاش دست برداشته و نا امید شوند. اما این یک راه حل اصولی نیست شما بایستی با این موضوع آشنا باشید که در چنین شرایطی می توانید با کمک گرفتن از سئو کلاه سفید می توانید خیلی سریع جایگاه خود را به دست آورید. حال سوال این است که سئو کلا سفید به چه چیزی می گویند؟ سری استراتژی هایی که توسط گوگل به منظور بهینه سازی صفحات گوگل برای رفع نیاز کاربران تعیین می گردد سئو کلاه سفید گفته می شود.

آموزش سئو کلاه سفید برای چه کسانی مفید می باشد؟

آموزش سئو کلاه سفید برای تمامی افرادی که قصد اشنایی با سئو به هر منظوری دارند موثر می باشد و لازم است افراد فعال در این زمینه هر یک به نوبت خود برای گذراندن این دوره اقدام نمایند.

 • کسانی که می خواهند برای کسب جایگاه تخصص در سئو با دیگر افراد فعال در این زمینه رقابت کنند.
 • کسانی که در مراحل ابتدایی آموزش سئو می باشند.
 • شرکت هایی که می خواهند تعدادی کارآموز جهت فعالیت سئو کار استخدام نمایند.
 • طراحان و توسعه دهندگان وب سایت ها.

آموزش سئو کلاه سفید,تکنیک های سئو کلاه سفید,سئو کلاه سفید,

آموزش سئو کلاه سفید در 6 مرحله

 • استراتژی کلاه سفید را با اهدافی که دارید هماهنگ کنید.
 • از از تکنیک های کلاه سفید برای پیدا کردن کاربردی ترین کلمات کلیدی استفاده نمایید
 • با کمک این روش سئو اقدام به تولید محتوای هدفمند بنمایید. قطعاً نتیجه مثبتی از آن حاصل می شود.
 • ساخت لینک داخلی که بر پایه اصول بنا نهاده شده باشد کاری نسبتاً سخت است بنابراین می توانید در این مسیر از سئو کلاه سفید کمک بگیرید.
 • حال می توانید به راحتی ادامه مسیر دستیابی به اهداف سایت را با کمک سئو کلاه سفید پیش ببرید و در این راه با مشکلی مواجه نشوید.
 • سینک سازی خارجی باعث می شود که گوگل به محتوا و وب سایت شما اعتماد کاملی پیدا کند اما آیا لینک سازی خارجی به هر روشی می تواند انتظارات شما را برآورده کند؟ قطعاً پاسخ به این سوال منفی است.

چرا برای استراتژی های مثبت گوگل و استراتژی های منفی عناوین سفید و سیاه انتخاب شده اند؟

برخی از فیلم های هالیوودی که در ژانر وسترن می باشند را تماشا کرده اید؟ شاید این نکته که شباهت سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه با شخصیت های فیلم را مشخص می کند توجه کرده باشید. در این فیلم ها درست همانند سئو کلاه سفید شخصیت اصلی فیلم کلاهی سفید بر سر می گذارد و اما شخصیت منفی نیز همانند سئو کلاه سیاه کلاهی مشکی بر سر می گذارد. این گونه بود که این عنوان ها برای دو تکنیک مثبت و منفی سئو برگزیده شد. درست مطابق با شخصیت های فیلم سینمایی.

سئو کلاه سفید چیست,نکات سئو کلاه سفید,آموزش سئو کلاه سفید,

برخی از تکنیک های سئو کلاه سفید

 • توجه بیش از گذشته گوگل به نسخه موبایل وب سایت ها امری انکار ناپذیر است اما اگر در تولید محتوا به این گزینه توجه نشود باعث می شود محتواها برای نسخه موبایل بهینه سازی نشده و در موبایل به صورت ناقص و درهم ریخته نمایان شود.
 • برای آن که اطلاعات کسب و کار شما مطابق با اصول سئو کلاه سفید در موبایل ها به نمایش در آید لازم است کسب و کار مربوطه در Google my business بارگذاری شود. با توجه به تحقیقات شکل گرفته در این زمینه به این نکته می توان دست یافت که حدود 20 % کسب و کار ها در این بستر اینترنتی ثبت شده اند.
 • پیدا کردن کلمات کلیدی کاربردی آن هم به روش دستی کار سختی است به همین منظور می توان از ابزار هایی که کاربرد آن ها در سئو قانونی شناخته شده است کمک گرفت اما این را در نظر داشته باشید که به کار بردن کلمات کلیدی آن هم بیش از اندازه استاندارد نه تنها جذابیت مقاله را کاهش می دهد بلکه عملی غیر قانونی هم محسوب می شود.
 • سعی کنید برای بازاریابی اصولی آن هم برپایه کلاه سفید از تولید و محتوا استفاده نمایید. این روز ها برخی از الگوریتم های گوگل به پیدا کردن محتوایی می پردازند که برپایه جملات پرسشی بنا شده باشند بنابراین در تولید محتوای ارزشمند برای بازاریابی به کار بردن کلمات کلیدی پرسشی را فراموش نکنید.
 • پس از تولید محتوا این لینک سازی است که به پیشرفت سایت ها کمک می کند و شما هرگز نمی توانید این موارد را نادیده بگیرید بنابراین در تلاش باشید که اقدام به لینک سازی نمایید که بسیار طبیعی باشد تا بتواند زیرمجموعه سئو کلاه سفید قرار بگیرد. در غیر این صورت کار شما از نظر گوگل غیر قانونی است و بر پایه سئو کلاه سیاه بنا شده است.