دلایل اهمیت بروز رسانی محتوا در سئو سایت

آموزش تولید محتوا,بروز رسانی محتوا

بروز رسانی محتوا یک روش عالی برای به دست آوردن بازدید کننده و ترافیک برای محتوای قدیمی شما است. از این رو شما باید از به روز بودن اطلاعاتی که منتشر می کنید، مطمئن شوید. فراموش نکنید که با استفاده از سئو می ‌توانید سایت خود را در  بالا ترین ردیف جستجوی کاربران قرار دهید، هرچه رتبه شما در گوگل بالاتر باشد تعداد کاربر هایی که از سایت شما بازدید می ‌کنند بیشتر است و این امر می تواند موجب موفقیت بیشتر شما شود. شاید این سوال خیلی از افراد باشد که چرا باید محتوا های سایت را آپدیت کرد؟ در ادامه مطلب همراه ما باشید تا به این سوالات به طور کامل پاسخ دهیم.

سایت های به روز شده و تازه رتبه بهتری دارند

مسلما گوگل اولویت اول را به سایت ‌هایی می دهد که محتوای آن ‌ها را به دفعات به روز می‌ کنند. همان طور که می دانید؛ سایت ‌های رها شده پس از چند سال به خوبی رتبه بندی نمی‌ شوند، حتی اگر محتوا بسیار مفید باشد. اگر گوگل متوجه شود که بروز رسانی محتوا به تازگی انجام نشده است، قطعا به رتبه‌ بندی همه صفحات سایت شما آسیب خواهد رساند. به همین علت بهتر است هر چند روز یک بار بروز رسانی در مقالات کلیدی را انجام دهید زیرا بروز رسانی هر بخش در سایت شما را ارتقا رتبه می ‌دهد.

آموزش تولید محتوا,بروز رسانی محتوا,آموزش تولید محتوا,

در حین بروز رسانی می توانید غلط های املایی تان را بر طرف کنید

گاهی اوقات ممکن است به طور نا خواسته در محتوا های تان غلط املایی داشته باشید و آن را منتشر کنید. پس از مدتی که پست قدیمی تان را مطالعه می کنید متوجه می شوید که در آن غلط های املایی وجود دارد، در مواجه شدن با این مشکل نباید آن را نا دیده بگیرد. بروز رسانی کردن این محتوایی که دارای غلط املایی است می تواند به شما کمک کند که در رتبه بالا تری قرار بگیرید و افراد بیشتری از سایت تان بازدید کنند.

بروز رسانی محتوا باعث می شود بیشتر از سایت تان بازدید شود

همان طور که در آموزش تولید محتوا آموختید؛ حتی اگر محتواهای سایت شما فوق العاده  و عالی باشند، باز هم نیاز به پاکسازی آن ها خواهید داشت و هر چند وقت یک بار باید آن ها را بروز رسانی کنید. در صورت رعایت نکردن این نکته مهم در تولید محتوا سایت، شانس خود را برای افزایش از دست می دهید. اگر مطالب سایت خود را در مدت های مختلف آپدیت کنید، باعث می شود در نتایج برتر گوگل قرار بگیرید و سایت تان مورد اهمیت بیشتری قرار گیرد.

بروز رسانی محتوا,آموزش تولید محتوا,بروز رسانی محتوا,

کامل کردن اطلاعات

اگر سایت شما برای به وجود آوردن یک تجربه کاربری ممتاز به وجود آمده باشد، با تغییرات الگو ریتم چند گانه گوگل و بروز رسانی آن ‌ها، شما موفق تر خواهید شد. شما می توانید با بروز رسانی کردن مطالب  سئو سایت خود به ارائه اطلاعات جدید بپردازید و مطالب خود را برای بازدید کنندگان، با ارزش تر و مفیدتر کنید. این امر زمینه مهمی را برای کاربران فراهم می ‌کند و آن ها می توانند اطلاعات دقیق تر و کامل تری را دریافت کنند. برای کامل کردن اطلاعات محتوا در حین بروز رسانی، باید به دنبال اطلاعات جدید و به روز شده در مورد مقاله ‌ای که نوشتید باشید و آن را در مقاله خود قرار دهید.

جلب رضایت کاربران از سایت

برای مثال اگر شما چند سال پیش مقاله ای در خصوص یک شغل و حرفه نوشته اید، اما با گذر زمان و پیشرفت علم آن را بروز رسانی نکرده باشید ممکن است دیگر کسی به سایت شما سر نزند زیرا برای بروز رسانی محتوا خود اقدام نکرده اید و اطلاعات آن قدیمی و تا حدودی تا معتبر است. در نتیجه رضایت کاربر از سایت و نظر مثبت او برای سایت بسیار مهم می باشد زیرا رضایت مخاطب از سایت به قدری از لحاظ سئو مهم  است که اگر سایتی قادر به جلب رضایت مخاطب نشود، به مرور زمان ارزش و اعتبار خود را از دست می دهد، پس موتور های جستجو نیز برای جلب رضایت کاربران سعی در ارائه بهترین نتایج و رفع نیازهای آن ها را دارد.

فراموش نکنید که برای داشتن یک استراتژی کارآمد و خوب، علاوه بر توجه کردن به این نکات مهم و بروز رسانی محتوا سایت خود در مدت زمان های مختلف، شما نیاز دارید که پست های با کیفیت و کارایی بالایی را در وب سایت خود تولید نمایید و آن ها را با کلید واژه یا همان کلمات کلیدی مرتبطی که دارید بهینه سازی کرده و در صورت نیاز به آن ها تصاویر مرتبطی را اضافه کنید. همچنین شما می توانید با استفاده از پست هایی که بهینه شده اند ترافیک سایت خود را به کمک شبکه های اجتماعی نیز افزایش دهید. در کل باید به علایق و نظرات کاربران خود اهمیت دهید و سعی کنید سئو سایت خود را طوری طراحی کنید که مورد اهمیت همگان قرار گیرد.