بک لینک به سایت چیست؟

بک لینک به سایت چیست؟

آیا می دانید بک لینک به سایت چیست؟ بسیاری از کسب‌ و کارها امروزه در فضای دیجیتالی و با استفاده از وب سایت ‌ها درحال رونق و شکل ‌گیری هستند. برای این‌ که بتوانید وب ‌سایت خود را با موفقیت رو به رو کنید باید بهینه‌ سازی وب‌ سایت خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

چکونگی بک لینک به سایت

یکی از عناصری که می ‌تواند در بهینه‌ سازی وب‌ سایت تاثیر زیادی داشته باشد، استفاده از بک لینک‌ ها می‌ باشد. امروزه روشهای مختلفی برای بک لینک به سایت وجود دارد که یکی از آن‌ ها فروش بک لینک می ‌باشد.

در رابطه با فروش بک لینک ‌ها باید این‌ موضوع را بیان کنیم که بسیاری از وب ‌سایت هایی که به فروش بک لینک می ‌پردازند ممکن است وب ‌سایت شما را با افت رتبه همراه نمایند، بنابراین باید به بک لینک‌هایی که برای وب ‌سایت خود ایجاد می ‌کنید نهایت دقت را داشته باشید.

فروم ها و کامنت ها

یکی از روش ‌هایی که می‌ توان از طریق آن بهترین بک لینک‌ ها را ایجاد کرد فروم ‌ها و کامنت می‌ باشد.

کامنت ‌ها به دلیل این‌که نو فالو هستند از اهمیت کمتری برخوردار می ‌باشند اما فروم ‌ها می‌ تواند باعث بالا رفتن افزایش رتبه وب‌ سایت شما شود. حال هنگام استفاده از فروم ‌ها با مشکلاتی هم رو به رو هستیم که در ادامه آن ‌ها را بیان می ‌کنیم.

از مشکلاتی که هنگام ساخت بک لینک در فروم‌ ها ممکن است با آن رو به رو شوید این است که تبلیغات شما ممکن است حذف شوند. بسیاری از صاحبان فروم ها و انجمن‌ هایی که شما از طریق فروم آن‌ ها  لینک به سایت دریافت می‌ کنید و در ازای آن پولی پرداخت نکنید کاملا ناراضی هستند.

به‌ همین دلیل اخطارهایی را برای شما ارسال می ‌کنند که طبق این اخطار به شما می ‌گویند که کامنت شما را پاک خواهند کرد یا حتی اگر مطلب مناسبی هم در وب ‌سایت داشته باشید آن را حذف خواهند کرد.

در چنین شرایطی برای آن‌ ها هیچ اهمیتی ندارد که مطالب باکیفیت و مفید شما در وب ‌سایت آنان قرار دارد، بلکه این طرز تفکر را دارند که با توجه به این‌ که از طریق بک لینک ‌ها درآمد کسب نمی‌ کنند سئو کارها هم نباید هیچ ‌گونه بهره‌ ای از این بک لینک‌ ها ببرند.

از دیگر مشکلاتی که هنگام استفاده از فروم ها با آن رو به رو هستید این است که بعد از این که بک لینک را انجام می‌ دهید و برای ثبت ‌نام و درج مطلب خود تلاش ‌های زیادی را به کار می ‌برید تغییراتی را در لینک ممکن است مشاهده کنید.

اخطاریی با این عنوان مشاهده می شود: برای استفاده از این وب‌ سایت دیدن لینک‌ ها برای شما امکان ‌پذیر نیست.  در واقع این تغییر در لینک ‌ها هر سئو کار را مطمئناً عصبانی خواهد کرد، چرا که موتورهای جستجوگر این لینک را هرگز نخواهند دید.

فروم ‌های مناسب برای بک لینک

روش های بک لینک دادن به سایت

سوالاتی که بسیاری از سئو کارها با آن رو به رو هستند این است که چگونه بک لینک درست کنیم برای این‌ که لینک‌های مناسبی را برای وب‌سایت خود ایجاد کنید، فروم ‌های مختلفی وجود دارند که به شما اجازه درج لینک را می‌ دهند.

با استفاده از فروم ‌هایی که در ادامه مطلب برای شما بیان خواهیم کرد به‌ راحتی می‌توانید بک لینک‌ های زیادی را برای خود ایجاد کنید.

فروم پرشین تولز

یکی از وب ‌سایت های فوق‌ العاده‌ای که وجود دارد پرشین تولز می‌ باشد. این وب ‌سایت دارای رتبه‌ ی الکسای ۹۵ در ایران است، این فروم قسمتی را ایجاد کرده که در  آن ‌جا بک لینک‌ های خود را می توانید قرار دهید.

 انجمن شاپ کیپر

یکی از انجمن‌ ها یا فروم هایی که ممکن است با آن آشنایی داشته باشید، انجمن شاپ کیپر می ‌باشد. این فروم ازجمله فروم ‌هایی بشمار می‌ رود که از گذشته تا به امروز همچنان رونق خود را حفظ کرده‌است، البته باید بگوییم این انجمن حساسیت‌ های خاصی بر روی بک لینک‌ های شما دارد که ممکن است آن ها را حذف کند.

انجمن پی سی دی

از بهترین انجمن ‌هایی که بک لینک به سایت  را انجام می دهد می توان انجمن پی ‌سی دی را نام برد. رتبه‌ی الکسای انجمن پی سی دی در ایران ۴۴۷ می ‌باشد. این انجمن‌ مانند انجمن‌ های دیگر قسمتی را برای معرفی مطالب و محتوای وب‌ سایت و وبلاگ های مختلف ایجاد کرده ‌است.