بهترین کیف پول های دیجیتالی

بهترین کیف پول های دیجیتال,کیف پول دیجیتالی,کیف پول های ارز دیجیتال

در دنیای ارز دیجیتال برای بیت کوین که به نوعی در میان ارزها پادشاه محسوب می شود، کیف پول های ارز دیجیتال متعددی در دسترس قرار دارد. البته ارزهای دیجیتال برای قدمت و محبوبیتی که دارا می باشند به نسبت دیگر ارزهای دیجیتال کیف پول های بیشتری را در دسترس خود دارد و می تواند از آن ها استفاده کند، در حال حاضر تیم ها و شرکت های متعددی وجود دارند که برای بیت کوین و رمز ارزها کیف پول های زیادی می سازند اما نکته اینجاست که آیا تمام این کیف پول های ساخته شده قابل اعتماد هستند یا خیر؟ در ادامه متن با کیف پول های ارز دیجیتال بیشتری آشنا خواهید شد!.

بهترین و امن ترین کیف پول!

برای این که به راحتی بتوانیم پاسخ این سوال را بیابیم، باید بدانید که مبتدی یا حرفه ای بودن در این کار و مقدار سرمایه ای که اختصاص داده می شود و همچنین امکانات موجود نیز متفاوت با یکدیگر است. برای افراد مبتدی کیف پول های ارز دیجیتال در انواع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند که افراد به سادگی بتوانند آن را مورد استفاده خود قرار دهند و این کیف پول قادر باشد رمز ارزهای زیادی را مورد پشتیبانی قرار دهد، علاوه بر این امکاناتی که در اختیار افراد قرار می گیرد با دسترسی او به تلفن همراه، اینترنت، کامپیوتر  رابطه مستقیم دارد، هر فردی با تناسب شرایط موجود خود کیف پول مناسب خود را انتخاب می کند و مورد استفاده قرار می دهد، برای مثال؛ فردی که دارای کامپیوتر شخصی نیست، می تواند از کیف پول های دیجیتالی که مخصوص موبایل و سیستم اندروید هستند استفاده کند و یا فردی که موبایل ندارد می تواند از کیف پول هایی استفاده کند که به جز موبایل هستند، البته بر اساس یک قاعده کلی می توان گفت که؛

بهترین کیف پول های دیجیتال و بیت کوین در واقع امن ترین آن هاست! به دلیل این که در دنیای ارزهای دیجیتال ذات آن ها غیرمتمرکز است هر فردی به تنهایی مسئولیت دارایی های خود را بر عهده دارد، در این میان یکی از معیارهای اصلی که برای انتخاب کیف پول باید مدنظر قرار گیرد امنیت و اعتبار آن است و بعد از آن می توان معیارهای دیگری را که شامل ویژگی ظاهری است مورد توجه قرار دارد.

بهترین کیف پول های دیجیتال,کیف پول دیجیتالی,کیف پول های ارز دیجیتال,

انواع کیف پول های ارز دیجیتال

کیف پول کوینومی

برای اشخاصی که به تازگی وارد دنیای ارزهای دیجیتال شده اند و قصد شروع دارن بهترین گزینه استفاده از این نوع کیف پول دیجیتالی است که دارای امنیت بالایی است و در عین حال کاربری آن بسیار آسان است، این کیف پول می تواند توکن های مختف و ۱۲۵ ارز دیجیتال را پشتیبانی کند، علاوه بر این مناسب ترین گزینه برای دسکتاپ و سیستم های عامل اندروید است و مهم ترین نکته درباره آن این است که رابط کاربردی آن فوق العاده است و هر فردی با داشتن هر نوع دانشی می تواند از آن استفاده کند.

کیف پول ترانست

در حوزه ارزهای دیجیتال برای بیت کوین که مطرح ترین ارز دیجیتال است می توان یکی از بهترین کیف پول های دیجیتال به نام ترانست را معرفی کرد که به وسیله صرافی بزرگ بایننس توسعه پیدا می کند، البته ناگفته نماند که این کیف پول نیز در میان افراد بسیار محبوب است و مانند کوینومی بیش از یک میلیون نصب را به خود اختصاص داده است، این کیف پول محبوب بیشتر برای موبایل کاربرد دارد، و مزایای آن شامل؛ سادگی،و کاربر پسند بودن آن است، این نوع کیف پول در دنیای رمز ارز قادر است بیش از ۴۲ کوین و صدها توکن مختلف را مورد پشتیبانی قرار دهد، بیشتر برای سیستم های اندروید و ios قابل استفاده است.

کیف پول های ارز دیجیتالی,بهترین کیف پول های دیجیتال,کیف پول دیجیتالی,

کیف پول سخت افزاری لجر

برای نگه داری بیت کوین می توان نوعی از کیف پول دیجیتالی را معرفی کرد که به شکل سخت افزاری است و شرکت فرانسوی لجر این نوع کیف پول ها را ساخته و طراحی می کند، البته معروف ترین محصولی که توسط این شرکت ساخته می شود مدل لجر نانو اس است که این شرکت معتبر سال های زیادی است در این زمینه فعالیت می کند و از نظر امنیت بسیار مورد اعتماد می باشد.

البته این شرکت کیف های دیگری نیز طراحی کرده است که دارای قابلیت های بیشتری نیز صفحه نمایش بهتر است، تقریبا فرآیند هک در این نوع کیف پول غیرممکن است و کلیدهای خصوصی به شکلی آفلاین و امن نگه داری می شوند. این کیف پول قادر است تمامی ارزهای دیجیتال معتبر به اضافه توکن را مورد پشتیبانی قرار دهد، از همین جهت برای انواع ارزهای دیجیتال گزینه مناسبی است.

کیف پول های ارز دیجیتال,کیف پول های ارز دیجیتالی,بهترین کیف پول های دیجیتال,

کیف پول الکتروم

در دنیای رمز ارزها و کیف پول های ارز دیجیتال، کیف پول الکتروم یکی از محبوب ترین و در عین حال قدیمی ترین کیف پول ها به شمار می رود، این نوع از کیف پول به طور کلی متن باز است، در ۲۰۱۱ این کیف پول توسعه داده شد و به طور مداوم در میان افراد مورد استفاده قرار گرفت که توسعه آن به روز می شود. البته پیشنهاد می شود اگر فرد مبتدی هستید از کیف پول های راحت تر و مناسب تر استفاده کنید کیف پول الکتروم خیلی توصیه نمی شود چرا که از نظر کاربری برای افراد مبتدی مناسب نمی باشد، این نوع از کیف پول برای موبایل و دسکتاپ مورد استفاده قرار می گیرد، البته در این جا نسخه دسکتاپ آن به موبایل ت